Nuo kito pirmadienio kaukių dėvėjimas bus rekomenduojamas, trumpinamas COVID-19 ligonio izoliacijos laikotarpis
Planuojama atsisakyti privalomo reikalavimo dėvėti kaukes uždarose erdvėse, išskyrus sveikatos, slaugos ir globos įstaigas bei viešąjį transportą.
