Ačiū tiems, kurie pastebėjo ir įvertino portalo „Miesto naujienos“ veiklą.

Džiugu, kad portale vystoma visuomenės informavimo sistemos kūrimo veikla visiems mums didina galimybes būti pastebėtiems ten, kur to labiausiai reikia.

Dėkojame tiems, kurie naudojosi anksčiau, naudojasi dabar ar planuoja naudoti mūsų teikiamas paslaugas, tokiu būdu sudarydami galimybę atrasti, įsisavinti, įsigyti ir pradėti sėkmingai taikyti vis naujesnius technologinius sprendimus, leidžiančius tinkamai apdoroti ir paskirstyti nuolat didėjančius Jūsų pateikiamos informacijos srautus, vis didesniam skaitytojų ratui.

AČIŪ! Lietuvos regionų naujienų portalo „Miesto naujienos“ veiklos vystymo partneriams / paslaugų teikėjams.

Pasirinkę ir sėkmingai naudodami Jūsų teikiamas paslaugas, mes galime užtikrinti nenutrūkstamą savo organizacijos veiklą ir nuolatinį informacijos apie mūs pateikimą potencialiems skaitytojams ir visuomenei.

Partneriai

Upsoradijas.lt

Tai į muziką orientuotas radijas, kurio tikslas, kad kasdienybė tekėtų taktų ritmu. UPSO RADIJAS orientuojasi į skirtingo amžiaus, socialinės padėties bei pomėgių žmonių grupes, todėl siūlo universalius muzikinius pasirinkimus, kurie puikiai tinka visiems. Ši radijo stotis kokybišką muziką transliuoja ištisą parą.

Didieji rėmėjai

Market rats

• Jūsų svetainės ambasadorius internete. • Pilna svetainės organinio srauto sukūrimo bei tolimesnio judėjimo strategija ir įgyvendinimas. • Padėti uždirbti klientams internete – mūsų trupinys kasdienis, padėti uždirbti daug – mūsų sviestas ir sūris.

SEO voras

Padedame klientams didinti savo prekės žinomumą, pritraukti potencialius klientus ir uždirbti internete. Pilnas ir profesionalus SEO, nuo svetainės būklės įvertinimo, konkurencinės aplinkos nustatymo iki pilno sistemos paruošimo ir įgyvendinimo internete.