Grynai tode,

#NUOMONĖS | - Išvis nieka aš če neįsikertu. Kai idijots braižau, net nežinau kode tu če tą šlangą pajungęs. Aš žigulius suprantu i viskas. O če visur: monitorei, ekranai, viskas pyps' aplink. Ape atarnetą kažkokį šnek, snukius į pluonus šilelius sukišę. Aš kaip debils če, - žvengdams pasakoj. #grybu #kars #biurokratiskai