Tai sveikinu Jus su praėjusia švente!

#ekonomika #mokykloj #profkej #švietims #reforma #gražiassienas #tava #šūlėj #pvc #langai #trigubi #paketai

Ne siedim, o slenkam vakar su Andrienu po tų Bajerna lygiųjų per Bulvarą. Gaila vokietukų – gezai taip stenges.

I sutinkam porą menininkų su “gidu”. Gezai linksmi tokie cigariuką dauža. Menininkai stiliuovi – auskariukai, pričioskes i da saka gids, ka anie iš Vokietijas.

– Sory gais, juo Bajern lost tudei.

– Jes ok, vy nou that.

– Its ok? Vay? Vay ok?

– Vy a Bundeslygas fans. Vy dount vant that Bajern win čempions lyga. Bajern is not gud fo Bundeslyga.

– Vatafak?

– Bajern haz tu mač maney and they a broking Bundeslyga. They a teiking gud players from othe tyms. Ju anderstand?

– Aš achujielinu, Andrienai. A tu matai, kaip globaliai vokiečių menininkai mąsta?! – riekiu iš nuostabas garsiai, ka net gids susiglumin.

Vokiečiai irgi biški susižvalge girdiedami tarptautinius keiksmažodžius. Jaučiu gezai pagalvuoje, ka aš Bajerna fans. Aš niekena fans :D

Jie žina ne tik, kas yra oligopolija. Jie žina kaip ji veik’ rinkoj, kokie to požymiai i koks to rezultats. Jie mata ne tik sava paveikslą. Jie mata bendrą visų paveikslą.

Pas mum įprasta ka menininks yra paskutinis žmuogus, katras akanomiką suprant i nereikalingi jam pinigai išvis. I visi mes taip galvojam nuo sena – menininks tur’ kankintis, ka sukurtų ką nors. O babkes joke čia kančia. Tode pas mum jie nieka i netur’. I kažkaip įtartinai atruodytų menininks ne su sena Omega, o su nauju mersu.

Nu i koks iš taves menininks, jei tu su mersu? Tu dūšią pardavęs kapitalistinis buržujus pardaviniejantis štampofkes i šiaip tava mens yra šūds – sakytų visi, kas neįpirktų jo kūrybas. Karoče popsas čia, o ne mens.

I naturaliai valdže irgi tą patį saka.

– Nori tos tuščios i nenauduojamas sales kur su užkaltais langais trunyj? Susirask sava! Kažkaip taip buva, Kolorsai?

– Nori leidima Bulvare kažką pardaviniet’? Patents i babkes už vietą į priekį. Patents tai pigiai, bet da ateisim pažiet’ a nieka nepažeidi.

– Išvis kažko nori? Nenorėk, mes valdže užsijieme valdžios darymu i miesta prikelimu! Tu menininks, tau nieka nereik’ apart diemese. Pašnekejom – dėmesį gavai. Ate.

O ka kažkokie pakabinti raudoni šniūrai pritrauke krūvas smalsuolių į nutrupiejusią alieja – statistikoj neatsispindž’.

Nu i ant gala siedim mes liūdni Pegase, net šnekietis nier apie ką. Aišku, kai diena – jei viskas ta pačia vieže judies, nebus iš mūsų jokios Vokietijas.

Taip i švęsim vargapisių už minimumą dieną dejuodami. Tik dejuosim ukrainietiškai, net ne rumuniškai jau.

#ekonomika #mokykloj #profkej #švietims #reforma #gražiassienas #tava #šūlėj #pvc #langai #trigubi #paketai

Nuotraukoj: vienintele vieta katra dirb po vidurnakče šventinę dieną. I ta pati tuščia.

Proveržis čia toks

Įdomiausios naujienos Jūsų el. pašto dėžutėje. Jokio SPAM`o!

Paspausdami mygtuką „Prenumeruoti“, patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir Naudojimo sąlygomis bei su jomis sutinkate.
• Parama projektui [82]