Panevėžio sporto centro ir dviračių klubo „Domino“ ugdytiniai tęsia sėkmingą pasirodymą „Voltas-Madaris“ treko taurėje. Trečiajame varžybų etape panevėžiečiai…
Rugsėjo 5–7 d. Panevėžyje vykusiame Lietuvos treko čempionate ir tarptautinėse treko varžybose „Panevėžys 2025“ virė intensyvios kovos! Puikiai pasirodę…
Lietuvai čempionate atstovavo iš jaunių į elitą šviežiai perėję sportininkai Nikolas Klimavičius ir Lauryna Valiukevičiūtė, devyniolikmetis Eimantas Vadapalas, antrus metus treke intensyviau minanti Akvilė Gedraitytė, bei jau ne pirmus kartus šiame čempionate rungtyniaujantys dviratininkai Laurynas Vinskas, Miglė Lendel ir Vasilijus Lendel.
Tarptautinėse dviračių treko varžybose „Panevėžys 2024“ ir Lietuvos treko čempionate dalyvavo 60 dviratininkų iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos.
Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel iškovojo penktas vietas ir dar labiau pagerino savo pozicijas kovoje dėl olimpinių kelialapių atitinkamai omniume (daugiakovėje) ir sprinto lenktynėse.
Lapkričio 25-26 d. Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, surengtame Šiaurės šalių dviračių treko čempionate (UCI II kategorija) Lietuvos dviratininkai iškovojo 16 prizinių vietų (6-5-5) iš 39 galimų.
#SPORTAS #Žmonės | Šių metų pasaulio dviračių treko čempionatas Berlyne buvo sėkmingas 37-erių Simonai Krupeckaitei ir 24-erių Miglei Marozaitei. Jos komandų sprinto varžybose užėmė devintą vietą ir užsitikrino kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes.