„Toksika“ karantino metu jau sutvarkė 85 tonas infekuotų medicininių atliekų
#ŠIAULIAI | Pavojingųjų atliekų tvarkymo bendrovė „Toksika" karantino metu sutvarkė daugiau kaip 85 tonas infekuotų medicininių atliekų, tarp kurių galimai ir Covid-19 virusu infekuotos atliekos.