„Toksikoje“ apsilankęs aplinkos ministras: „Skatinsime gamybą be pavojingų medžiagų“
#ŠIAULIAI | Valstybės įmonės „Toksika“ Šiaulių padalinyje kartu su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen viešėjęs aplinkos ministras Simonas Gentvilas susipažino, kaip pavojingas atliekas surenkanti ir tvarkanti įmonė pati išsivadavo nuo pavojingų teršalų.
