• Parama projektui [1]
lietuvos-golbolo-rinktine-iskovojo-paralimpiniu-zaidyniu-bronza lietuvos-golbolo-rinktine-iskovojo-paralimpiniu-zaidyniu-bronza

Lietuvos golbolo rinktinė iškovojo paralimpinių žaidynių bronzą

„Grybai yra svarbi ekosistemos dalis. Jie skaido augalų, gyvūnų ir kitų organizmų liekanas ir taip spyglius, lapus, šakas, kelmus padeda paversti dirva. Grybuose gyvena daug vabzdžių ir jų lervų. Be to, jie labai susiję su augalais. Kai kurie augalai auga tik tokiame substrate, kuriame yra atitinkamų grybų“, - aiškina Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vyriausioji specialistė Kristina Klovaitė.

Šiaulietis išlydėtas į Tokijo žaidynes

#ŠIAULIAI #Žmonės | Rugpjūčio 24 d. 14.00 val. (Lietuvos laiku) vyks Tokijo paralimpinių žaidynių atidarymo ceremonija. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro sportininkas Andrius Skuja Tokijuje startuos: Rugpjūčio 30 d. 3.30 val. (Lietuvos laiku) – ieties metimo finale; Rugsėjo 1 d. 3.30 val. (Lietuvos laiku) rutulio stūmimo finale.
paskutine-i-olimpini-traukini-isokusi-olivija-baleisyte-tokijo-zaidynese-uzeme-17-aja-vieta paskutine-i-olimpini-traukini-isokusi-olivija-baleisyte-tokijo-zaidynese-uzeme-17-aja-vieta

Paskutinė į olimpinį traukinį įšokusi Olivija Baleišytė Tokijo žaidynėse užėmė 17-ąją vietą

#SPORTAS #Žmonės | Paskutinė  iš Lietuvos sportininkų Tokijo žaidynėse startavusi dviratininkė Olivija Baleišytė galutinėje daugiakovės (omniumo) įskaitoje užėmė 17-ąją vietą. Po savo olimpinio debiuto panevėžietė atsidūrė gydytojų rankose – jie tvarstė žaizdas, atsiradusias po griūties pirmoje rungtyje – 7,5 km skrečo lenktynėse
tokijo-olimpine-vicecempione-laura-asadauskaite-zadneprovskiene:-„parvezti-medali-prase-dukra“ tokijo-olimpine-vicecempione-laura-asadauskaite-zadneprovskiene:-„parvezti-medali-prase-dukra“

Tokijo olimpinė vicečempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė: „Parvežti medalį prašė dukra“

#SPORTAS #Žmonės | „Emocijos – pačios geriausios. Dabar jau kiek atlėgo euforija, bet labai džiaugiuosi, kad Lietuvai pavyko iškovoti medalį, įvyko šioks toks stebuklas, nes vakar viskas tikrai vyko ne pagal planą. Bet šiandien kitose rungtyse sugebėjau pasirodyti labai gerai ir iškovoti medalį“, – po sidabrinio finišo Tokijo stadione keliaudama į olimpinį kaimelį kalbėjo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.
is-tokijo-grize-a-glebauskas-ir-v.-andrulyte-apsilanke-nidoje-ir-ivertino-savo-olimpinius-debiutus is-tokijo-grize-a-glebauskas-ir-v.-andrulyte-apsilanke-nidoje-ir-ivertino-savo-olimpinius-debiutus

Iš Tokijo grįžę A. Glebauskas ir V. Andrulytė apsilankė Nidoje ir įvertino savo olimpinius debiutus

#SPORTAS #Žmonės | Ketvirtadienio vakarą Nidoje vykstančiame Olimpiniame festivalyje Tokyo 2020 apsilankė du iš Tokijo sugrįžę LTeam sportininkai – buriuotoja Viktorija Andrulytė ir šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas. Specialiame pokalbyje olimpiniai debiutantai su klausytojais pasidalino savo įspūdžiais apie neeilinę patirtį ir japonų svetingumą bei įvertino savo pasirodymus.
po-suoliu-i-auksti-varzybu-–-airines-palsytes-padeka-savo-komandai po-suoliu-i-auksti-varzybu-–-airines-palsytes-padeka-savo-komandai

Po šuolių į aukštį varžybų – Airinės Palšytės padėka savo komandai

#SPORTAS #Žmonės | „Labai džiaugiuosi savo komandos darbu, kurios pastangomis galiu čia būti ir startuoti. Nes klausimų buvo daugiau nei atsakymų, todėl stengiuosi žiūrėti iš pozityvios pusės: aš čia buvau, man pavyko šokti pilnai įsibėgėjus, nors dėl to dar prieš porą savaičių labai abejojau“, – po šuolio į aukštį atrankos varžybų sakė jau trečiose olimpinėse žaidynėse startavusi  Airinė Palšytė.