Buvusiam kolegijos vadovui – kaltinimai piktnaudžiavimu ir 12 tūkst. eurų iššvaistymu
#UTENA | Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą byloje, kurioje buvęs Utenos kolegijos direktorius G. B. kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba, turto iššvaistymu, dokumentų klastojimu. Įtariama, kad ilgametis kolegijos direktorius kurstė dokumentus klastoti ir savo pavaldinius, todėl šeši iš jų bus teisiami kartu su buvusiu vadovu.