Šiaulių TLK per metus aptarnavo daugiau nei 80 tūkstančių gyventojų ir sulaukė jų padėkų

#ŠIAULIAI | Nuotoliniu būdu įvykusiame Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus darbuotojų susirinkime aptarti 2019 metų veiklos rezultatai, svarstyti aktualiausi šiųmečiai klausimai. Apžvelgdama 2019 metų veiklos rezultatus, Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė pasidžiaugė, kad pernai skyriaus darbuotojų aptarnautų gyventojų skaičius perkopė 80 tūkstančių.
• Parama projektui [1]