nepriklausomybes-atkurimo-dienos-proga-sveikinimas-issiustas-i-gurjaanio-savivaldybe nepriklausomybes-atkurimo-dienos-proga-sveikinimas-issiustas-i-gurjaanio-savivaldybe

Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga sveikinimas išsiųstas į Gurjaanio savivaldybę

#PAKRUOJIS | Šiemet kartvelai švenčia jau 102-ąsias Nepriklausomybės metines. 1918-ųjų gegužės 26-ąją Sakartvele buvo paskelbta Nepriklausomybės deklaracija. Meras Saulius Margis šios svarbios šventės proga sveikinimus perdavė Gurjaanio savivaldybės vadovui Archil Khandamashvili. Su šia Sakartvelo savivaldybe bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2018-ųjų rugpjūtį.