Ketvirtas gegužės šeštadienis: pokalbis apie Mariją su dr. Benu Ulevičiumi
#RELIGIJA | Netikėtoje vietoje – šįsyk nuo Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios terasos – apie Mergelę Mariją kaip Bažnyčios Motiną sėdo kalbėtis du diakonai, šiuo tradiciškai Marijai skiriamu gegužės laiku pasitarnaudami mums, kad ji taptų dar artimesnė. Diakoną VDU KTF dekaną dr. Beną Ulevičių kalbino diakonas, „Artumos“ žurnalo vyriausiasis redaktorius Darius Chmieliauskas.
