Nepamirškite ir jūs, aš koviausi už jus…
#NepamirštamiSau | Nepamirškite ir Jūs... SKIRKITE SAVO 1,2% GPM - VŠĮ ŠIAULIŲ PALIATYVIOS PAGALBOS IR SLAUGOS CENTRUI... kiekvienas iš mūsų turime savo istoriją... kažkam papasakojame - vieni prisimena, kam nesvarbu - pamiršta... o su mumis jos būna visą gyvenimą kartu...