Šiaulių miesto senjorai su šypsenomis šventė jiems skirtą dieną
#ŠIAULIAI | Spalio 1-ają Šiauliuose buvo minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių ir Pasaulinė muzikos diena. Daugelio senjorų rytas prasidėjo nuo apsilankymo kavinėse, kur jų laukė nemokamas kavos arba arbatos puodelis.