Kartais, kai netenkame tų, kuriuos mylime, suvokiame, kad jie iš tikrųjų neišeina. Jie gyvena mūsų širdyse. Ir Saulius – jis yra, jis niekur nedingo...
Tegul šis vakaras tampa jaukiu susitikimu, kurio metu prisiminsime Sauliaus Pučinsko neblėstančią kūrybinę šviesą ir jo palikimą ateities kartoms. • Anonsas
Tie, kurie buvome pažįstami, sakome – gera buvo būti bendrakeleiviais ir patirti tokią dovaną – vieniems ilgiau, kitiems trumpiau būti šalia, bendradarbiauti, kurti. #InMemoriam