Kauną į Šiaulius iškeitęs jaunas gydytojas neurochirurgas nesibaimina atsakomybių
Baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir įstojęs į rezidentūrą, būsimasis neurochirurgas Rimvydas Balandžiūnas atvyko papildomai dirbti Respublikinės Šiaulių ligoninės Neurochirurgijos skyriuje. Padirbėjęs beveik metus ir gavęs diplomą, jaunas gydytojas nebegrįžo į Kauną.