Tradicija tapęs bėgimas vėl kviečia šiauliečius
#AšEsuŠiauliai | Šiauliečių miesto mero Artūro Visocko inicijuotas bėgimas, kuris šiemet vadinasi „Aš esu Šiauliai“, pristatytas Šiaulių miesto savivaldybėje vykusioje spaudos konferencijoje. Jau šį ketvirtadienį aktyvaus laisvalaikio gerbėjus, įvairiausio amžiaus dalyvius renginys pakvies į startą Saulės Laikrodžio aikštėje. ....