Krašto apsaugos ministras pasveikino Baltijos gynybos koledžo karininkus ir civilius nuotoliniu būdu
#KraštoApsauga | Birželio 4 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis nuotoliniu būdu dalyvavo diplomų įteikimo ceremonijoje ir pasveikino Baltijos gynybos koledžo Aukštesniųjų štabo karininkų kursuose žinias gilinusius karininkus ir civilius tarnautojus.