Išrinkti „Saugus kiemas 2022“ nugalėtojai
Antradienį, išrinkti ir apdovanoti praėjusių metų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) projekto–konkurso „Saugus kiemas 2022“ nugalėtojai. Saugiausių bendruomenių kiemai nuo šiol pasipuoš „Saugus kiemas“ iškabomis, kurios informuos apie kaimynų bendrijos kuriamą saugią aplinką.
