isrinkti-„saugus-kiemas-2022“-nugaletojai isrinkti-„saugus-kiemas-2022“-nugaletojai

Išrinkti „Saugus kiemas 2022“ nugalėtojai

Antradienį, išrinkti ir apdovanoti praėjusių metų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) projekto–konkurso „Saugus kiemas 2022“ nugalėtojai. Saugiausių bendruomenių kiemai nuo šiol pasipuoš „Saugus kiemas“ iškabomis, kurios informuos apie kaimynų bendrijos kuriamą saugią aplinką.
kaune-startuoja-analogo-neturintis-projektas-–-bus-kuriami-saugus-kiemai kaune-startuoja-analogo-neturintis-projektas-–-bus-kuriami-saugus-kiemai

Kaune startuoja analogo neturintis projektas – bus kuriami saugūs kiemai

„Saugus kiemas“ – tokiu projektu kauniečius burtis į saugių daugiabučių bei nuosavų namų kvartalų kiemų, saugių jų erdvių kūrimą nuo šiandien kviečia Kauno apskrities policija kartu su Kauno miesto savivaldybe, didžiausiomis šalies draudimo bendrovėmis „BTA“, „Compensa“, automobilių prekybos grupe „Inchcape“ ir „Sherlog Security“ įmone, besirūpinančia technine automobilių apsauga.
• Parama projektui [1]