Kauno rotušė nusidažys raudonai: tikslas – atkreipti dėmesį į širdies ligas
www.sirdiesnepakankamumas.lt | Gegužės 8-osios vakarą 20 val. Rotušės aikštėje vyks specialiai šiai iniciatyvai skirtas renginys. Jame dalyvaus LSMU choras, Širdies nepakankamumo dienų organizatoriai, gydytojai, studentai. Taip pat kviečiami visi besidomintys. ....