Lietuvos sveikatos mokslų universiteto(LSMU) Kauno ligoninėje atidarytas Geriatrijos centras. Jo paskirtis – teikti platų medicininių paslaugų kompleksą pagyvenusiems žmonėms: šalia stacionarinio gydymo skyriaus čia veiks dienos stacionaras, vykdomas ambulatorinis gydymas ir konsultacijos.