#ŠIAULIAI | Nuotoliniu būdu įvyko respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Nuotolinis geografijos mokymas(is): iššūkiai ir galimybės“, kurią organizavo geografijos mokytojos - Joana Mekšriūnienė, Sniegina Raubaitė, Loreta Kundrotienė, Gitana Kazimieraitienė ir Indrė Staliorevičienė. Konferencijoje dalyvavo geografijos mokytojai iš įvairių Lietuvos vietų.