Pareigūnams teko vykti į Kelmės rajone esantį Pučkoriškės kaimą. Pirminė informacija – šeimyninis konfliktas, dėl kurio skambino moteris, patyrusi smurtą nuo savo vyro.
Sėkmingai susiklosčius aplinkybėms pavyko išvengti tragedijos. O jei į antrąjį skambutį būtų atsiliepęs kitas operatorius, būtų buvę sudėtinga padėti, nes mobiliojo ryšio tiekėjo atsiųsti duomenys buvo netikslūs ir moters adresas buvo nežinomas.
Sugrįžusius ugniagesius gelbėtojus pasitiko ir padėkojo jiems už kilnų darbą Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius. Tarptautinės pagalbos teikimo komanda sulaukė ir nuoširdžios Turkijos ambasadoriaus pavaduotojo Mechmed Apak padėkos.