Sausio 11 d. (sekmadienį) 11 val. prie Alytaus sporto centro alytiškių lauks linksma, pilna klegesio, pramogų ir jau tradicine tampanti šeimų šventė „Lik sveika, eglute“.
Prieš ketverius metus pradėta Kalėdų miško iniciatyva auga tiesiogine žodžio prasme – čia jau įsitvirtino apie 60 eglučių, kurias vilniečiai išsaugojo iki pavasario ir pasodino.
Vilniečiai kviečiami nupuoštas eglutes nešti į artimiausią jų surinkimo vietą. Tokių aikštelių Vilniuje paruošta apie 100. Eglutes į specialius surinkimo taškus bus galima nešti nuo sausio 6-osios, jos bus renkamos visą mėnesį.