Jau greitai…

Kam ir kodėl reikalinga nuotolinė studentų praktika?

Studentų praktika norintiems savo sugebėjimus pritaikyti ir patikrinti praktiškai. Ieškai kur atlikti praktiką, tačiau savo mieste nerandi įmonės kuri „rizikuotų“ ir leistų save išbandyti?

Išbandyk studentų praktiką nuotoliniu būdu! Gal čia atrasi galimybę pademonstruoti save? Derinama su studijomis.

Jei Tu studijuoji ir lavini komunikacijos įgūdžius, informacines ir komunikacines technologijas, vaizdo žurnalistiką, komunikacijos ir informacijos istoriją ir/ar kitus dalykus susijusius su programavimu ir medijomis, tuomet nuotolinė studentų praktika, atlikta Lietuvos regionų naujienų portale „Miesto naujienos“ kaip tik Tau.

Nuotolinės praktikos trukmė ir rezultatai?

Nuotolinės praktikos trukmė – 480+ val. Jos metu įtvirtinami ir tobulinami informacijos kūrimo, rinkimo, kaupimo ir pateikimo, savarankiško ir/ar komandinio darbo ir kiti gebėjimai.

Nuotolinės praktikos metu studentai:

  • Rengs įvairaus turinio, atitinkamo sudėtingumo informacinius ir/ar reklaminius pranešimus;
  • Konstruktyviai, kūrybiškai komunikuos darbo metu;
  • Kaups savarankiško darbo patirtį, reikalingą darbo įgūdžiams tobulinti;
  • Vadovausis žiniomis apie komunikacijos funkcijas ir principus, skleisdami nešališką, objektyvią informaciją visuomenei;
  • Dirbs su įvairaus pobūdžio informacija: ras, analizuos, sistemins, apibendrins, kritiškai vertins medžiagą bei tinkamai pateiks rezultatus tiksliniam adresatui;
  • Rengs medžiagą įvairioms įmonėms ir įstaigoms: ims interviu, kurs įvairių žanrų, stilių tekstus, redaguos, tikslingai fotografuos, rengs reportažus, filmuos, montuos ir garsins;
  • Dirbs savarankiškai ir komandoje, ieškos kūrybinių sprendimų, korektiškai bendraus skirtingose aplinkose.

Kaip vyksta nuotolinė studentų praktika?

Nuotolinė studentų praktika – tai studentų praktika, organizuojama skaitmeninių technologijų pagalba, kai praktikantas reikiamas užduotis gauna ir reikiamus darbus atlieka nuotoliniu būdu pagal iš anksto suderintą veiksmų planą.

Studento, atliekančio nuotolinę praktiką, statusą praktikos metu nustato trišalė sutartis tarp studento, mokymo įstaigos, kuri nukreipia studentą ir įmonės „Elektroninės Vizijos“, MB valdančios Lietuvos regionų naujienų portalą „Miesto Naujienos“ kuriame ir atliekama nuotolinė praktika.

Registracija nuotolinei studentų praktikai atlikti (Registracijos forma)

Nuotolinės studentų praktikos draugai