Savivaldybės administracijos direktorius pristatė veiklos ataskaitą

„Galiu apibendrinti, kad Šiaulių pasirinkta kryptis yra visiškai teisinga, o greičio visada galima pridėti. Miestas turi gražią praeitį, tikiu, kad Šiauliai turės dar gražesnę ateitį, pasistenkime dėl to visi“, – baigdamas pristatymą sakė A. Bartulis…
• Parama projektui [13]

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis Tarybos posėdžio metu pristatė savo, kaip vadovo, ir visos Savivaldybės administracijos 2017 metų veiklos ataskaitas. Ataskaitose apžvelgtos visos miesto gyvenimo sritys, padaryta pažanga.

Pirmoji Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžio dalis buvo skirta veiklos ataskaitoms. Antanas Bartulis, pristatydamas net dvi – Savivaldybės administracijos direktoriaus ir Savivaldybės administracijos veiklos ataskaitas, koncentruotai apžvelgė praktiškai visas miesto sritis: Šiaulių miesto biudžeto situaciją ir racionalaus finansų valdymo pasiekimus, ekonomikos vystymąsi ir verslo skatinimą, miesto ūkį ir atliktas investicijas tvarkant gatves, šaligatvius, daugiabučių namų kiemus. Direktorius aptarė švietimo įstaigų tinklo pokyčius ir atliktus pastatų atnaujinimo darbus, taip pat pažangą kultūros, sporto, sveikatos apsaugos, visuomenės saugumo srityse.

„Galiu apibendrinti, kad Šiaulių pasirinkta kryptis yra visiškai teisinga, o greičio visada galima pridėti. Miestas turi gražią praeitį, tikiu, kad Šiauliai turės dar gražesnę ateitį, pasistenkime dėl to visi“, – baigdamas pristatymą sakė A. Bartulis.

• Parama projektui [7]

Administracijos vadovas už bendrus darbus padėkojo Šiaulių miesto savivaldybės tarybai, administracijai, įvairioms organizacijoms ir visai miesto bendruomenei.

Įdomiausios naujienos Jūsų el. pašto dėžutėje. Jokio SPAM`o!

Paspausdami mygtuką „Prenumeruoti“, patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir Naudojimo sąlygomis bei su jomis sutinkate.
• Parama projektui [82]