Kauno rajono savivaldybėje skelbiama gripo epidemija

#KAUNO_RAJONAS | Vykdydamas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos vadovo 2020 m. kovo 4 d. sprendimą Nr. V-285 „Dėl gripo epidemijų savivaldybėse skelbimo, kaip COVID-19 plitimo prevencijos”, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo nuo 2020 m. kovo 5 d. Kauno rajono savivaldybėje skelbiama gripo epidemijos pradžia.

Šiaulių mieste skelbiama gripo epidemija

#ŠIAULIAI | Vadovaudamasis Sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimu, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis savo įsakymu paskelbė Šiauliuose gripo epidemiją. Nors gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų susirgimo atvejų pastaruoju metu nedaugėja, gripo epidemijos laikotarpiu taikomos priemonės pasitarnaus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymui. Paskelbus gripo epidemiją keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka sveikatos priežiūros įstaigose, esant reikalui galima riboti švietimo įstaigų veiklą, taikyti kitas priemones.