• Anonsas | VILNIAUS ŠVIESŲ FESTIVALIS 2026 m. sausio 23–25 d.

Žemės diena Kauno r. Lapių lopšelyje-darželyje

Kovo 20 d., Žemės diena, Kauno r. Lapių lopšelyje – darželyje vyko netradiciškai. Nykštukų grupės vaikai kartu su tėveliais, paraginti auklėtojos R. Girskienės, kūrė darbelius iš antrinių medžiagų ir surengė darželyje darbelių parodą, Skirtą žemės dienai paminėti.

Sulaukėme svečių iš Kauno marių regioninio parko direkcijos. Vyresnieji specialistai R. Mikitiejeva, E. Makrickas ir savanoris T. Berednikovas pravedė pamokėlę apie Žemę, jos biologinės įvairovės išsaugojimo svarbą. Įgytoms žinios įtvirtinti rodė animacinius filmus „Kaip išgelbėti žemę“, kuriuos aptarė su vaikais. Visi šoko Lapės šokį žemei.

Darželio ugdytiniai buvo gavę užduotį namuose pakalbėti apie namelius paukšteliams – inkilėlius. Norintieji kartu su šeimos nariais gamino ar pirko inkilus, kuriuos kartu su svečiais iškėlėme į šalia darželio augančias liepas. Dabar su grįžtančiu pavasariu lauksime gyventojų.

Odeta Černiauskienė, Kauno r. Lapių lopšelio – darželio direktorės pavaduotoja

Tai, kas svarbu – patogiai jūsų el. pašte

Spausdami mygtuką „Prenumeruoti“, patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir Redakcine politika bei su jomis sutinkate.
• Reklama