Nuimta be leidimo įrengta reklamos konstrukcija

• Parama projektui [13]

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos nurodymu nuimta reklamos konstrukcija ant Tilžės g. 151 namo terasos. Pasak administracijos direktoriaus Antano Bartulio, imtis ryžtingų sprendimų jį įpareigoja įstatymai. Šiaulių mero Artūro Visocko teigimu, mieste vis labiau turi įsigalėti teisės viršenybė.

Daug teisinių ginčų kėlusi reklamos konstrukcija ant Tilžės gatvės 151 numeriu pažymėto pastato terasos pagaliau nuimta. Šiaulių miesto savivaldybės nurodymu nuimtas reklaminis tentas grąžintas šeimininkui, o metalinė konstrukcija išmontuota. Pasak Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio, reklama buvo įrengta neturint leidimo, todėl buvo nelegali.

„Vietos savivaldos įstatyme aiškiai parašyta, kad savivaldybės administracijos direktorius tiesiogiai ir asmeniškai atsako už įstatymų, Vyriausybės ir savivaldybės tarybos sprendimų įgyvendinimą savivaldybės teritorijoje. Leidimo tuo adresu įrengti išorinę reklamą išduota nebuvo, taigi, pagal Reklamos įstatymą, niekam nebuvo suteikta teisė tai daryti. Šiuo atveju nesvarbu, kam ji priklauso, ji įrengta nesilaikant įstatymų“, –teigė A. Bartulis.

• Parama projektui [7]

„Netvarka turi būti suvaldyta, niekas mieste negali turėti išskirtinių sąlygų prieš įstatymus. Teisės viršenybė Šiauliuose vis labiau ims viršų. O šitas konkretus įrenginys galimai dar buvo nesaugus ir  kėlė grėsmę aplinkiniams“, – situaciją komentavo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Įdomiausios naujienos Jūsų el. pašto dėžutėje. Jokio SPAM`o!

Paspausdami mygtuką „Prenumeruoti“, patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir Naudojimo sąlygomis bei su jomis sutinkate.
• Parama projektui [82]