Papildyta:
Popietę Joniškyje, viename Audruvės gatvės gyvenamųjų namų, policijos pareigūnų buvo apsuptas ir sulaikytas paskutinysis bėglys – 24 metų Kristijonas Chadzevičius. Sulaikomas vyras nesipriešino.
Sulaikytieji asmenys Šiaulių apskrities policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų akiratyje buvo jau pusmetį. Tai – anksčiau ne vieną kartą teisti šiauliečiai. Šiandien pareigūnai vyko į Joniškį, turėdami informacijos, kad įtariamieji ketino susidoroti su teisėsaugai taip pat žinomu asmeniu, užvaldyti jo turtą – automobilį. Įtariamųjų automobilyje rasta: dujų balionėliai, peilis, neperšaunamos liemenės, kūjis, metaliniai strypai.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti ginkluotą plėšimą, neteisėto šaunamo ginklo laikymo, pasipriešinimo pareigūnams.
***
Atnaujinta 11.35 val.:
vienas pabėgusių ką tik sulaikytas, kitas 25 metų jaunuolis (nuotraukoje) toliau intensyviai ieškomas.
***
Šiaulių apskrities policija informuoja, kad ieško su organizuotu nusikalstamumu susijusio asmens, kuris slapstosi nuo policijos ir galimai yra ginkluotas.
Šiandien apie 10 val. Joniškyje esančioje Žemaitės gatvėje Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų surengtoje sulaikymo operacijoje vienas sulaikomų asmenų į pareigūnus nukreipė ginklą, dėl to pareigūnai jo atžvilgiu panaudojo tarnybinį ginklą.
Du asmenys buvo sulaikyti, dviem pavyko pasprukti. Trečiasis buvo taip pat netrukus sulaikytas. Įvykio vietoje dirba gausios policijos pareigūnų pajėgos, įvestas planas „Sulaikymas“, apie bėglius informuoti Valstybės sienos apsaugos ir Latvijos pareigūnai. Gyventojus, pastebėjusius įtartinus asmenis, prašome skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

