Apdovanoti parodos „Statyba 2018“ metu vykusio konkurso laimėtojai

Aptariant Klaipėdos rajono savivaldybės dalyvavimą parodoje, buvo ištraukti konkurso nugalėtojai: pagrindinį prizą laimėjo Augustas Siutulas, o papildomą – Eglė Lūžienė…
• Parama projektui [28]

Tarptautinės statybų verslo parodos „Statyba 2018“ metu vyko konkursas „Nusifotografuok ir laimėk Savivaldybės įsteigtą prizą“. Aptariant Klaipėdos rajono savivaldybės dalyvavimą parodoje, buvo ištraukti konkurso nugalėtojai: pagrindinį prizą laimėjo Augustas Siutulas, o papildomą – Eglė Lūžienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Rūta Cirtautaitė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė pasveikino į Klaipėdos rajono savivaldybę atvykusius konkurso laimėtojus ir įteikė jiems simbolines dovanas bei pagrindinį prizą – 1 dienos plaukimą baidarėmis keturiems asmenims po Drevernos uosto akvatoriją ir Karaliaus Vilhelmo kanalą.

Ernesta Strakšytė

Įdomiausios naujienos Jūsų el. pašto dėžutėje. Jokio SPAM`o!

Paspausdami mygtuką „Prenumeruoti“, patvirtinate, kad susipažinote su mūsų Privatumo politika ir Naudojimo sąlygomis bei su jomis sutinkate.
• Parama projektui [82]